Esileht » Privaatsustingimused

Privaatsustingimused

Elektrimootorid.ee kasutab küpsiseid (cookies). See aitab veebisaidil meelde jätta Teie tehtud valikuid ning kiirendada Teie navigeerimist meie lehel.

Küpsiste eesmärk

  • Küpsis (Cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised ei ole ohtlik, aga viirusetõrjeprogrammid analüüsivad lisaks viirustele ka küpsiseid ja pakuvad kasutajale võimalust ise otsustada, millised küpsised alles jätta ja millised kustutada. Küpsised ise kasutaja arvutist informatsiooni ei loe ega internetiavarustesse ei saada.
  • Küpsised aitavad edastada teenuseid vastavalt Teie soovile ja harjumusele.
  • Lisaks aitab veebilehel meelde jätta teavet Teie külastuse kohta, näiteks eelistatud keelt. See võib muuta järgmise külastuse lihtsamaks ja lehekülje Teie isikupärastatud andmetega kasulikumaks just Teile.

Mis tüüpi küpsiseid me erinevatel eesmärkidel kasutame

  • Ajutised ehk seansi küpsised, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks võrgulehe keelevaliku meeldejätmiseks.
  • Püsiküpsised, mis jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel. Püsiküpsiseid kasutatakse kasutaja näiteks eelistuste salvestamiseks, kasutajanime ja parooli salvestamiseks nii, et kasutaja ei pea kindlat võrgulehte külastades iga kord sisse logima. Püsiküpsised võivad jääda kasutaja arvutisse päevadeks või kuudeks.
  • Analüütilised küpsised võimaldavad koguda andmeid Teie veebilehe kasutuse kohta, eesmärgiga parandada veebilehe töökindlust ja ülesehitust. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks võrgulehe kasutajat tuvastada.
  • Reklaamiküpsised võimaldavad meile kohandada turundussisu vastavalt Teie huvidele.
  • Multimeedia esitamiseks kasutatavad küpsisedsalvestavad video- või audiomaterjali esitamiseks vajalikku tehnilist teavet, nagu kujutise kvaliteet, võrguühenduse kiirus ja puhverdamise parameetrid. Sellised multimeedia küpsised on üldiselt tuntud kui flash küpsised, kuna tänapäeval enim kasutatud interneti videotehnoloogia on Adobe Flash. Kuna multimeedia esitamine on üldjuhul ajutise iseloomuga, peaksid need küpsised seansi lõppedes aeguma.

Küpsiste kasutamise piiramine või täielik loobumine

  • Te saate ka ise rakendada ennetavaid meetmeid, et vältida küpsiste salvestamist Teie arvutisse. Selleks tuleb Teil muuta veebilehitseja privaatsusseadeid. Vastavalt vajadusele on Teil võimalik blokeerida või kustutada salvestatud küpsised või võtta tagasi nõusolek küpsiste salvestamiseks Teie arvutisse või seadmesse. Kõikide küpsiste blokeerimine võib küll aidata Teie privaatsust kaitsta, kuid samas piirata ka mõne võrgulehe kasutusvõimalusi.